НОВОСТИ ДНЯ: Паливо дешевшає на АЗС: скільки коштують бензин, дизель та автогаз  Україну замете снігом: синоптик розповів, коли чекати на хуртовини  Путін оголосив нову мету війни проти України  "Якщо ми дістаємо до Енгельса, то дістанемо і до Кремля": у ГУР відповіли щодо ППО росіян у Москві  “Це не боротьба проти Росії”: Байден назвав мету військової підтримки України  Атмосферні фронти несуть в Україну опади: синоптик розказала, коли зміниться погода  Україна отримає з Європи 80 Leopard: Spiegel повідомив, коли надійдуть німецькі танкивсе новости дня
Політика
Росія
27.11.2022 348

Закінчуються солдати? Путін хоче знайти всіх росіян, які повинні стати на військовий облік

В Росії хочуть створити державний інформаційний ресурс із даними громадян, необхідними для актуалізації військового обліку. Мова йде про всіх громадян РФ, які мають перебувати на військовому обліку.

_viyskovi_mobilizatsiya_gettyimages_1243878229_5_650x410_27.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на указ президента РФ Володимира Путіна.

Путін доручив Міністерству цифрового розвитку, Федеральній податковій службі та Міноборони створити державний інформаційний ресурс із даними громадян, необхідними для актуалізації військового обліку.

Згідно з указом, такий ресурс має бути створений до 1 квітня 2024 року. На цьому порталі мають бути зібрані дані про всіх громадян, які складаються або мають перебувати на військовому обліку. Виняток - дані офіцерів Служби зовнішньої розвідки та ФСБ у запасі.

Путін хоче, аби державні органи ідентифікувати всіх таких громадян. Керівництво регіонів та інші структури мають до 30 грудня 2022 року перетворити необхідні відомості на цифрову форму.

Для створення ресурсу російські відомства та організації мають надати такі дані громадян, як:

  • реєстрація за місцем проживання чи перебування;
  • наявність судимості;
  • наявність прав водія, інформація про майно;
  • стан здоров'я;
  • номери телефонів та адреси електронних пошт;
  • Чи беруть участь такі громадяни у медичній діяльності, інформація про освіту, спортивні розряди та інше.

Нагадаємо, що на Росію чекає чергова хвиля мобілізації, це погіршить загальну якість російських військ, яких перекидають на фронт в Україну.

Також родини російських мобілізованих все більше готові виходити на протести проти умов, у яких служать їхні родичі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Закінчуються солдати? Путін хоче знайти всіх росіян, які повинні стати на військовий облік 5.00 5 1
Політика / Росія
27.11.2022 348
Еще материалы раздела «Росія»