НОВОСТИ ДНЯ: В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти  Прогноз погоди на червень: синоптики розповіли, яким буде перший місяць літа  На Оболоні з’явиться рекреаційна зона з укриттям поруч, - Віталій Кличко показав проєкт  Легалізація партнерств для одностатевих пар в Україні: Зеленський відреагував на петицію  Готуйте парасольки: синоптики розповіли, яким буде початок червня в Україні  Скільки ударів по медзакладах України Росія завдала з початку війни: дані ВООЗ  Скільки літаків F-16 потрібно Україні для захисту від Росії: у Міноборони назвали цифрувсе новости дня
Політика
Світ
27.11.2022 669

Скільки танків залишилось у Росії та які держави можуть передати окупантам техніку: пояснення експерта

На зберіганні у Росії є 15 тисяч танків.

d8a9850bce99169e5514b3cc751a90d8_27.11.22

Військовий експерт Олександр Коваленко вважає, що Росія на початку повномасштабної війни проти України мала до 3300 боєздатних танків. В Україні окупанти втратили уже 2899 танків. Пише ТСН. 

Про це він написав на своєму телеграм-каналі.

Коваленко наголосив, що на війні РФ втратила велику частину своїх танків. За відкритими джерелами, у Росії на зберіганні перебуває ще до 15 тисяч танків, проте, ймовірно, лише 20% з них можна відновити, щоб відправити на війну. А тому РФ забирає танки з Білорусі.

"До відновлення боєздатності з російських центрів зберігання придатні близько 20% всіх наявних танків. Грубо кажучи, це до 3 тисяч танків. Знову таки, серйозна кількість для відновлення боєздатності армії, але все ж. Ремонт цих танків і повернення їм боєздатного стану займає час. Наприклад, відновлення після консервації Т-72 може зайняти від двох тижнів до місяця. У Т-80 процес складніше, і це в середньому займає місяць", - пояснив експерт.

Олександр Коваленко вважає, що через втрати важкої бронетехніки Росія може звернутися по допомогу до інших країн, як-от: Іран, Індія, Алжир, адже білоруських резервів зараз недостатньо.

Оценка материала:

5.00 / 2
Скільки танків залишилось у Росії та які держави можуть передати окупантам техніку: пояснення експерта 5.00 5 2
Політика / Світ
27.11.2022 669
Еще материалы раздела «Світ»