НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Бізнес
Економіка
26.11.2022 389

Чи зміниться готівковий курс долара наступного тижня

40,23 гривні/$ складав середній курс продажу долара в пунктах обміну валюти у п’ятницю 25 листопада — порівняно з 40,35 гривні/$ у п’ятницю тиждень тому.

Курсова динаміка у готівковому сегменті не відреагувала на чергові російські ракетні обстріли цивільної інфраструктури.

«Ми не очікуємо стрімкого росту курсу… Думаємо, що можливе навіть незначне зміцнення гривні до рівнів 39,90−40,10 гривні/$», — коментує курсову ситуацію на найближчий тиждень Антон Курінний, дилер департаменту казначейства та фінансових інститутів ОТП Банку. Хоча потім знову відбудеться повернення до коридору 40−41 гривні/$, додає він. «Основне питання у тому, як банки зможуть впоратися з потоком клієнтів, готівкою тощо», — пояснює експерт.

НБУ заспокоює: банківська система працюватиме навіть в умовах тривалої відсутності електропостачання. Про це регулятор повідомив після чергової російської масованої ракетної атаки по цивільну критичну інфраструктуру 23 листопада. Принаймні, НБУ разом з банками з переліку системно важливих формують мережу чергових відділень, які працюватимуть.

«Загалом, якщо не виникне панічної ситуації, то курсовий коридор залишиться на тих же рівнях», — резюмує Курінний.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чи зміниться готівковий курс долара наступного тижня 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
26.11.2022 389
Еще материалы раздела «Економіка»