НОВОСТИ ДНЯ: Прогноз погоди на жовтень в Україні: коли очікувати снігу і заморозків  У Раді хочуть скасувати "правки Лозового" та строки давності корупційних злочинів  В Україні шукають десятки тисяч робітників: які професії найзатребуваніші, де та скільки платять  В Україні 1 жовтня переважно без опадів, вдень до +27°  Росія вибудовує нову лінію укріплень на шляху до Бердянська , - розвідка Естонії  Військовий облік жінок: у ДПСУ зробили уточнення щодо виїзду за кордон  Пошуком зниклих безвісти тепер займається МВС: як подати зверненнявсе новости дня
Політика
Світ
28.11.2022 381

У парламенті Швеції закликають накласти санкції на продаж продукції російського ВПК

Захід, зокрема Європейський Союз, мають накласти санкції не лише на купівлю продукції російського ВПК, а й на продаж такої продукції.

Mag_28.11.22

Про це в коментарі Guildhall заявив депутат парламенту Швеції (Ріксдагу), представник Християнсько-демократичної партії Магнус Якобсон, яка входить до коаліції.

«Те, що продукція російського ВПК продається у країнах Заходу та поповнює російський бюджет – абсолютно неприйнятно. 100% економічних відносин із Росією мають бути припинені, це єдиний шлях зробити це справді відчутним для них (...). Не лише купівля, а й продаж російського озброєння має бути заборонено, зокрема, на рівні ЄС. Росія має заплатити за все, що вона зробила, зокрема це стосується фінансових виплат, а російські війська мають бути відкинуті», - заявив політик.

«Ще раз наголошую, це моя персональна позиція – всі повністю економічні відносини з Росією мають бути розірвані. Це буде справді правильним і відчутним кроком для РФ», - підсумував Магнус Якобссон.

Раніше низка світових ЗМІ повідомляла про те, що Росія продовжує реалізовувати продукцію власного ВПК у країнах Заходу, зокрема на території США та ЄС. Так, було наведено розслідування, де фігурують концерн "Калашников" і компанія Alfa Precision, яка продавала продукцію російського гіганта в західних країнах. Крім того, всупереч санкціям концерн "Калашников" намагався придбати лінію з виробництва патронів у ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 2
У парламенті Швеції закликають накласти санкції на продаж продукції російського ВПК 5.00 5 2
Політика / Світ
28.11.2022 381
Еще материалы раздела «Світ»