НОВИНИ ДНЯ: Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступникавсі новини дня
Політика
Україна
29.11.2022 656

Необхідно зняти "табу". Подоляк закликав збільшити допомогу ЗСУ через масовані обстріли

Російська Федерація продовжує безкарно завдавати масовані удари по території Україні. Західні партнери повинні зняти "табу" на поставки новітнього озброєння для ЗСУ.

3j0a3406_id69639_1300x867_1_650x410_29.11.22

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Twitter-акаунт радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

"Patriot? Leopard? ATACMS? Кожна атака з боку РФ на критичну інфраструктуру, яка залишає мільйони українців без світла і води, має знімати "табу" на постачання сучасних видів озброєнь від союзників. Безкарність породжує свавілля. Агресор має відчувати ціну кожного наступного кроку", - пише радник голови Офісу президента.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що, за словами голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, Росія може завдати нових ракетних ударів по Україні цього тижня.

Як відзначив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передбачити дату нового обстрілу неможливо, однак необхідно бути готовими до цього.

Оценка материала:

5.00 / 1
Необхідно зняти "табу". Подоляк закликав збільшити допомогу ЗСУ через масовані обстріли 5.00 5 1
Політика / Україна
29.11.2022 656
Еще материалы раздела «Україна»