НОВОСТИ ДНЯ: Як засолити сало, щоб було смачним: відповіді на найпоширеніші запитання  Українські військові розпочали навчання на системах Patriot у Німеччині  Які автівки підпадають під транспортний податок у 2023 році: опубліковано перелік  Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь  Яка риба корисніша — морська чи річкова  Скільки коштує квартира в новобудові в Києві та коли почнуть зростати ціни: фахівець дав прогноз  Вдарить мороз до 13 градусів: синоптикиня попередила про похолодання в Українівсе новости дня
Політика
Україна
29.11.2022 495

Путінський генерал назвав наступну ціль для ракетних ударів по Україні: "Все зупиниться, буде хаос"

Окупанти не приховують, що хочуть зробити усе, щоб життя українців стало нестерпним.

e55942706e281c6e81a7ab0afe0c0008_29.11.22

Путінський генерал та депутат Держдуми Андрій Гурулєв назвав нову ціль російських окупантів для ракетних ударів по Україні. Це - банківська інфраструктура. Пише ТСН. 

Про це він сказав у етері російських пропагандистів.

Гурулєв порадів ракетним ударам по Україні, він заявив, що зараз через відсутність електрики зупинилась українська промисловість, яка дає українцям можливість заробляти та виготовляти продукцію.

Він заявив, що наступною ціллю росіян буде наша банківська інфраструктура. Мета росіян - залишити українців без грошей. Таким чином терорист хоче занурити нашу державу у хаос, адже на його думку - зупиниться усе, і українці не зможуть отримувати зарплат.

Ракетний терор України

Російські терористи від 24 лютого випустили по Україні понад 4700 ракет. Терористи обстрілюють нашу військову інфраструктуру та звичайні житлові будинки.

Від 10 жовтня Росія почала знищувати нашу енергетичну інфраструктуру. Терористи обстрілюють ТЕЦ, ГЕС та інші енергетичні об'єкти. Лише 23 листопада окупанти випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити. Їхньою метою є залишити українців без електрики та тепла взимку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путінський генерал назвав наступну ціль для ракетних ударів по Україні: "Все зупиниться, буде хаос" 5.00 5 1
Політика / Україна
29.11.2022 495
Еще материалы раздела «Україна»