НОВИНИ ДНЯ: Зимове сонцестояння без морозів: яка погода буде на вихідних і коли прийде холод  Коли ставити ялинку 2026, щоб у домі були щастя та затишок: експерт назвала найкращі дати  Як декорації на "прямій лінії" Путіна викрили плани РФ щодо України: Sky News проаналізував  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloomberg  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Гороскоп на 18 грудня за картами Таро: Скорпіонам - різке прозріння, Ракам - уразливість  Танкери з російською нафтою застрягли біля Китаю через спад попиту Індії, - Bloombergвсі новини дня
Політика
Світ
29.11.2022 2918

Папа Римський назвав РФ агресором і пояснив, чому не критикує особисто Путіна

Папа Римський Франциск назвав Росію країною-агресором та пояснив, чому публічно не критикує президента РФ Володимира Путіна.

_frantsisk_gettyimages_1242782092_8_650x410_29.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Vatican News.

"Коли я говорю про Україну, то говорю про народ-мученика, мученицький народ. Якщо існує мученицький народ, тобто той, хто його мучить. Коли я говорю про Україну, я говорю про жорстокість, тому що маю багато інформації про жорстокість військ, які вторгаються", - наголосив Франциск.

За його словами, найжорстокішими є ті, хто з Росії, але не належить до російської традиції, наприклад, чеченці, буряти і таке інше. Безперечно, нападник – це російська держава.

Іноді я намагаюся не конкретизувати, щоб не образити, а швидше засудити загалом, хоча добре відомо, кого я засуджую. Не обов'язково вказувати ім'я та прізвище. Чому я не називаю Путіна? Тому що це не потрібно; це вже відомо. люди чіпляються за деталь. Усі знають мою позицію з Путіним чи без Путіна, не називаючи його імені", - наголосив Папа.

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський відзначився заявою про росіян. Він заявив, що вражений жорстокістю окупантів в Україні, оскільки вона нібито не притаманна російському народові.

Оценка материала:

5.00 / 3
Папа Римський назвав РФ агресором і пояснив, чому не критикує особисто Путіна 5.00 5 3
Політика / Світ
29.11.2022 2918
Еще материалы раздела «Світ»