НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
29.11.2022 341

У Кремлі зробили нову заяву щодо переговорів з Україною

В Кремлі відкидають можливість переговорів з Україною. Там вважають, що цьому нібито заважає "українська позиція".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, якого цитує російський Інтерфакс.

"Справді, наразі жодні переговори неможливі, бо їх абсолютно заперечує українська сторона. Спеціальна військова операція продовжується", - сказав Пєсков.

За його словами, для мирних переговорів нібито потрібна так звана "політична воля України". Також він знову згадав "вимоги Росії", які нібито "добре відомі".

Оценка материала:

5.00 / 1
У Кремлі зробили нову заяву щодо переговорів з Україною 5.00 5 1
Політика / Україна
29.11.2022 341
Еще материалы раздела «Україна»