НОВОСТИ ДНЯ: Жданов розповів, яку територію може прикрити одна батарея Patriot  Встановлено рекорд за місяць: військовий експерт приголомшив втратами окупантів під Соледаром  У РФ хочуть надати статус іноагента Лесі Українці, а її пам'ятники замінити на Кадирова та Пригожина  Вдалий час для покупки. За скільки продають квартири у Києві та чи є попит  Коли у війні настане переламний момент і яка зброя стане вирішальною: відповідь експерта  Чи можна буде стати на військовий облік онлайн і чи будуть видавати в "Дії" повістки  Ожеледиця на дорогах: синоптики попередили про небезпеку на вихіднихвсе новости дня
Політика
Україна
02.12.2022 785

Фейгін заявив, що у Кремлі можуть думати над концепцією, як зупинити війну та "оформити досягнення"

Фейгін зазначив, що ресурси Росії вичерпуються.

78069293b3dd649423e15409b7a08435_02.12.22

Російський правозахисник Марк Фейгін вважає, що у Кремлі можуть думати над концепцією закінчення війни та над тим, як "оформити досягнення".

Про це він сказав у коментарі "Гордону". Пише ТСН. 

Фейгін зазначив, що ресурси Росії вичерпуються. І оскільки це триватиме, то економічний прогноз невтішний.

"Якщо запровадять ціновий коридор на енергоносії, надходження від продажу енергоресурсів знизяться в рази... Якщо тиск, що посилюється, з боку Заходу... А якщо ще й Китай якось залучиться, то на скільки вистачить можливостей? Я не відкидаю, що оформлюють партію, яка виступає за спробу припинити це все. "Спробуймо зупинитися хоча б на тому, чого досягнуто", - сказав Фейгін.

Війна Росії проти України

Росія 24 лютого почала повномасштабний наступ на територію України. Кремль планував "захопити Київ за три дні", встановити там маріонетковий режим на чолі з державним зрадником Віктором Януковичем.

У вересні Росія здійснила спробу анексувати частини українських областей - Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську.

Оценка материала:

5.00 / 1
Фейгін заявив, що у Кремлі можуть думати над концепцією, як зупинити війну та "оформити досягнення" 5.00 5 1
Політика / Україна
02.12.2022 785
Еще материалы раздела «Україна»