НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
02.12.2022 264

Сценарій Путіна підкорити Україну провалиться – ексдиректор ЦРУ

Колишній директор ЦРУ генерал Девід Петреус вважає, що сценарій Путіна щодо примушування українців здатися провалиться, бо це лише посилює рішучість України та її партнерів подолати агресора.

Про це Петреус заявив на Київському безпековому форумі, повідомляє Укрінформ.

«Сценарій Путіна полягає в тому, що він думає, що зможе змусити українців через страждання і випробування здатися і скоритися… Зараз він зациклився на тому, щоб знищити вашу систему електропостачання, аби завдати якомога більше страждань та болю українському народу і щоб США та інші країни не підтримували Україну. Всі ці спроби проваляться, і те, що він (Путін – ред.) робить, тільки посилює, а не ослаблює рішучість України та тих, хто її підтримує», - сказав ексдиректор ЦРУ.

На його думку, очільник кремля просто не має мужності побачити у дзеркалі людину, яка зробила для своєї країни дуже багато зла - «напевно, найбільше, ніж будь-хто».

У цьому контексті Петреус розповів, що під час поїздки в Лондон кілька тижнів тому мав змогу спостерігати, як змінюється ціна на газ, зокрема завдяки появі інших джерел поставок у багатьох країн.

«Усе це, безумовно, матиме наслідки для Росії», - переконаний Петреус.

Він запевнив, що у Вашингтоні рішучість щодо підтримки України залишатиметься «на високому рівні», і відзначив мужність українського народу у протидії російській агресії.

«Рано чи пізно Путін зрозуміє, що Росія не зможе витримати цей темп війни, їхня поведінка зміниться, і тоді настане час для нас висунути йому умови, на яких може ґрунтуватися мир. Але, звичайно, і надалі діє правило «нічого про Україну без України». Україна має бути ключовим учасником цього процесу», - акцентував ексдиректор ЦРУ.

Він особливо наголосив на «залізобетонних» гарантіях безпеки для України, «без яких ми не зможемо досягти бажаного результату - миру».

Оценка материала:

5.00 / 1
Сценарій Путіна підкорити Україну провалиться – ексдиректор ЦРУ 5.00 5 1
Політика / Україна
02.12.2022 264
Еще материалы раздела «Україна»