НОВИНИ ДНЯ: Найповільніший наступ за 100 років: WSJ розвінчав міф про "неминучу перемогу" Путіна  Особливий час: цим 5 знакам зодіаку Всесвіт готує великий подарунок до кінця грудня  У Кремлі зробили заяву щодо перемир’я з Україною на час виборів: подробиці  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський  Зеленський відповів, чому в Україні не підвищили зарплати військовим  Погода 12 грудня буде вітряною: насувається похолоданнявсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
03.12.2022 663

Українка виграла престижний шаховий турнір, здобувши перемогу над партнеркою по збірній

На шляху до перемоги вона перемогла одну з сестер Музичук.

a61b8bb18f40dc0feb78055908742a4f_03.12.22

Українська шахістка Анна Ушеніна здобула перемогу на турнірі зі швидких шахів Tata Steel India Rapid. Пише ТСН. 

Українка впевнено пройшла за лідерами всю дистанцію, а в останній день виграла 2 партії з 3, зокрема перемогла іншу українку Марію Музичук.

Це дозволило Анні наздогнати грузинку Нану Дзагнідзе - по 6.5/9. На тайбрейку Ушеніна обіграла Дзагнідзе – 2:0.

Зазначимо, що Музичук фінішувала на 4-й позиції.

2012 року Ушеніна стала першою в історії незалежної України чемпіонкою світу з шахів.

Нагадаємо, що Жіноча збірна України у складі Марії та Анни Музичук, Анни Ушеніної, Юлії Осьмак та Наталії Букси стала тріумфаторкою шахової Олімпіади-2022 в індійському Ченнаї.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українка виграла престижний шаховий турнір, здобувши перемогу над партнеркою по збірній 5.00 5 1
Життя та Стиль / Спорт
03.12.2022 663
Еще материалы раздела «Спорт»