НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
04.12.2022 367

Путін не очікував такого провалу в Україні та може звузити свої цілі - розвідка США

Кремлівський лідер Путін був здивований таким провалом своїх збройних сил в Україні, що може призвести до звуження на певний час його цілей на українському напрямку.

Про це заявила директор Національної розвідки США Евріл Гейнс, передає Reuters.

«Я справді думаю, що він зараз усе більше дізнається про виклики, що постають перед російськими військовими. Але для нас досі не ясно, чи має він на цьому етапі повну уяву того, наскільки вони (ці виклики - ред.) є небезпечними», - зауважила Гейнс.

Вона підкреслила, що війська РФ відчувають брак боєприпасів, обладнання й іншого забезпечення.

Гейнс також зазначила, що політичні цілі Путіна в Україні вочевидь не змінилися. Однак в американській розвідці вважають, що Путін, можливо, буде змушений «тимчасово скоротити свої короткострокові військові цілі з ідеєю, що потім він може повернутися до цього пізніше».

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін не очікував такого провалу в Україні та може звузити свої цілі - розвідка США 5.00 5 2
Політика / Україна
04.12.2022 367
Еще материалы раздела «Україна»