НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Бізнес
Економіка
07.12.2022 248

В Україні можуть зрости ціни на яйця та курятину: причина

Підприємства вимушені купувати генератори.

5da70f19ee5b26267c2e1000e3ffbe8c_07.12.22

В Україні через постійні відключення світла можуть зрости ціни на яйця та курятину. Відсутність електроенергії дестабілізує роботу птахопідприємств та призводить до збільшення собівартості виробництва. Пише ТСН. 

Про це UBR.ua повідомив виконавчий директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко.

Підприємства змушені забезпечувати пташники електроживленням за допомогою генераторів та зменшувати виробництво для зниження можливих витрат.

"Безперебійна робота електроустаткування є критично важливою, оскільки воно забезпечує життєдіяльність птиці у приміщеннях", - пояснив Карпенко.

Він додав, що переважно генераторами забезпечуються інкубатори, оскільки відключення електроенергії призводить до значних виробничих втрат, закладених на інкубацію яєць та недоотримання молодняку.

Нагадаємо, українські магазини намагаються призвичаїтися до постійних відключень світла. Однак наразі лише 15% маркетів мають генератори. Прилади не дають змогу забезпечити повноцінну роботу мереж. У магазинах кажуть, що можливе зростання цін внаслідок відключень світла.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні можуть зрости ціни на яйця та курятину: причина 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
07.12.2022 248
Еще материалы раздела «Економіка»