НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
08.12.2022 240

Комітет Сенату США визнав геноцидом дію РФ проти України

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США підтримав законодавчу ініціативу, яка визнає дії російської федерації проти українського народу геноцидом.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Комітету.

«Ця резолюція засуджує активний геноцид проти українського народу, закликає уряд США співпрацювати з нашими союзниками, щоби запобігти майбутнім актам геноциду, а також підтримує розслідування, щоби притягнути за ці жахливі злочини до відповідальності. Ми повинні й надалі робити все можливе, щоб підтримати український народ у його боротьбі за виживання», - заявив у цьому зв’язку автор резолюції сенатор Джим Ріш.

Сенатор Бен Кардін, який виступив співавтором документа, зі свого боку, наголосив: «Злочини, скоєні проти українського народу під час незаконної та неспровокованої війни Путіна, суперечать численним міжнародним конвенціям і можуть бути визначені лише як геноцид».

Проєкт резолюції, підтриманий комітетом Сенату, засуджує РФ за вчинення актів геноциду проти народу України; закликає США разом із союзниками по НАТО та ЄС підтримати уряд України, щоби запобігти подальшим актам російського геноциду проти українського народу. Крім того, в документі висловлюється підтримка щодо створення трибуналу та проведення міжнародного кримінального розслідування проти Росії, а також міститься заклик до президента США застосувати санкції Глобального Акту Магнітського проти відповідальних за геноцид російських керівників.

Оценка материала:

5.00 / 1
Комітет Сенату США визнав геноцидом дію РФ проти України 5.00 5 1
Політика / Україна
08.12.2022 240
Еще материалы раздела «Україна»