НОВОСТИ ДНЯ: Мельник закликав Німеччину передати підводний човен: виженемо флот РФ із Чорного моря  “Люди гинуть безглуздо”: російській генерал та ексвіцепрезидент РФ різко “наїхав” на Шойгу  Рецепт салату з вареного буряка і сирої моркви  "Ідеальний історичний шанс”: росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву  Україну засипле сніг: де різко зміниться погода з понеділка  Як США збираються зупинити Путіна: експертка описала стратегію  Запечене картопляне пюре з сиром та беконом: оригінальний рецептвсе новости дня
08.12.2022 2427

Терміни відновлення електропостачання на лівому березі Києва невідомі

На лівому березі столиці досі ведеться ремонт одного із комунальних об'єктів генерації, а мережі від інших джерел генерації перевантажені і не можуть передати достатньо енергії на лівобережні райони.

Про це генеральний директор YASNO Сергій Коваленко повідомив у Фейсбуці.

"Можливе максимальне споживання у Києві зросло на 7% порівняно з учора. Зараз забезпечується орієнтовно 70% потреб житлових будинків, але все одно поки що діють екстрені відключення. Окремо згадаю лівобережний Київ. Тут побутові клієнти отримують лише до 30% від потреб, тому що досі ведеться ремонт одного із комунальних об'єктів генерації. А мережі від інших джерел генерації перевантажені і не можуть передати достатньо енергії на лівобережні райони. На жаль, поки терміни відновлення нам невідомі", - написав Коваленко.

Він додав, що в місті трапляється багато локальних аварій. За його словами, це відбувається через те, що не спрацьовує автоматика, коли з диспетчерської включають певні черги, але автоматика у частині трансформаторних підстанцій видає помилку, і в результаті мешканці не отримують електрики.

Також Коваленко зауважив, що після тривалих відключень виникає так званий відкладений попит - коли одразу після включення споживання різко зростає, через це замість трьох черг, іноді можливо ввімкнути лише одну.

Оценка материала:

5.00 / 1
Терміни відновлення електропостачання на лівому березі Києва невідомі 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
08.12.2022 2427
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»