НОВОСТИ ДНЯ: Прогноз погоды на 8 февраля в Украине: осадки почти прекратятся, мороз — до 14°  У РФ зафіксували у січні рекордний дефіцит бюджету  ЗМІ з'ясували, як друзі Путіна обходять санкції і хто їм в цьому допомагає  Чи можуть призовника звільнити з роботи та що в такому разі робити  Поворот на весну: коли у Києві відбудеться перелом у погоді  Якщо будемо святкувати Різдво 25 грудня: нові дати в церковному календарі на 2023 рік  Росіяни зводять укріплення та накопичують сили у Криму не для наступу, а для оборони – експертвсе новости дня
Політика
Росія
09.12.2022 287

Мер Москви заявив, що Росія "по суті" веде війну. Але не проти України

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що під час "спеціальної військової операції" в Україні Росія протистоїть всьому блоку НАТО.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.

"Проводиться спеціальна військова операція в Україні, по суті, там іде війна, чого вже там приховувати. Але ж ми воюємо не з Україною, за нею вся НАТО з усіма своїми технологіями, інформацією, спеціальними озброєннями, спеціальними технологіями", - сказав Собянін.

Окрім того, він назвав мобілізацію вимушеним заходом в умовах протистояння з блоком НАТО, відмова від якого призвела б до набагато гірших наслідків.

"Ситуація з мобілізацією була непроста з психологічної та політичної точки зору. ЇЇ не було з часів Великої Вітчизняної війни, багато політиків вирішили поповнити свій політичний капітал на цьому, лили крокодилячі сльози, розгорнули правозахисну діяльність. Але при цьому треба було розуміти, що це ж вимушений захід - президент не просто так його вжив. Проти нас обрушилася вся машина натовського блоку, і їй потрібно було протистояти", - додав Собянін.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло про те, що російський диктатор Володимир Путін вкотре вдався до вигадування нових історій щодо України. Цього разу розповів про причини початку війни у 2014 році та заявив про "непричетність" Росії.

Також раніше ми писали, що Росія знову погрожує застосуванням проти України ядерної зброї у нібито захисті своїх інтересів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Мер Москви заявив, що Росія "по суті" веде війну. Але не проти України 5.00 5 2
Політика / Росія
09.12.2022 287
Еще материалы раздела «Росія»