НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
08.12.2022 529

Фахівці Microsoft назвали найбільш затребувані професії

Microsoft і LinkedIn нададуть безкоштовний доступ до 350 нових курсів і 6 нових навчальних проєктів "Основи кар’єри" за шістьма найбільш затребуваними професіями у цифровій економіці.

Використовуючи дані LinkedIn та Burning Glass Institute, фахівці Microsoft проаналізували списки вакансій, щоб визначити найбільш потрібні спеціальності. Серед них: фахівець з адміністративних питань, проджект-менеджер, бізнес-аналітик, системний адміністратор, розробник програмного забезпечення та дата-аналітик, повідомляє ЛІГА.net.

Компанії також нададуть 50000 стипендій LinkedIn Learning, щоб допомогти людям у подальшому професійному розвитку. До 2025 року Microsoft допоможе 10 мільйонам людей отримати необхідні компетенції для опанування найбільш затребуваних професій та отримати відповідні сертифікати.

Нові курси та подальша сертифікація будуть доступні вісьмома мовами: англійською, французькою, німецькою, іспанською, португальською, спрощеною китайською, японською та арабською.

Усі курси доступні на LinkedIn за посиланням. Окрім того, курси, розроблені корпорацією Microsoft, також доступні в Microsoft Community Training (MCT) та у форматі, зручному для завантаження на платформі Learning Management Systems (LMS) – для некомерційних партнерів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Фахівці Microsoft назвали найбільш затребувані професії 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
08.12.2022 529
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»