НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
10.12.2022 442

ЗСУ можуть зайти в Кремінну вже до Нового року, - Гайдай

До Нового року ЗСУ можуть зайти в Кремінну, а в 2023 році повністю звільнити Луганську область.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на публікацію голови Луганської ОВА Сергія Гайдая.

Він зазначив, що враховуючи сили, які росіяни стягнули на цьому напрямку, ЗСУ чекають важкі бої. Наразі на перемогу у регіоні працюють і міжнародні партнери, і волонтери, і обласна рада.

"Я би дуже хотів, щоб на Новий рік ми все ж зайшли в Кремінну, наприкінці зими ми можемо вийти, в принципі, на кордони лінії розмежування, де була окупація з 2014 року, а в 2023 звільнити всю Луганську область", - сказав Гайдай.

Він зазначив, що тактика українських командирів значно відрізняється від російської - ті часто кидають на міста велику кількість солдатів, незважаючи на втрати. ЗСУ ж діють більш розумно, наприклад, оточуючи міста і змушуючи ворога відступити.

Раніше Гайдай заявляв, що контрнаступ Збройних сил України в Луганській області триває і військові все ближче просуваються до Кремінної.

Також повідомлялось, що зв’язок по лінії фронту у Луганській області або поганий, або взагалі вимкнений окупантами. Загарбники бояться дій українських партизанів.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗСУ можуть зайти в Кремінну вже до Нового року, - Гайдай 5.00 5 1
Політика / Україна
10.12.2022 442
Еще материалы раздела «Україна»