НОВИНИ ДНЯ: Експерт назвав головну помилку Трампа у діалозі з Росією: чим це може обернутися для України  Орбан під загрозою: в Угорщині опитування показують перевагу опозиції  Генсек НАТО наголосив на пріоритеті України у військових закупівлях ЄС  У Києві та області оголошено перший рівень небезпеки 27 січня: яка причина  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
10.12.2022 673

У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів

Росіяни розповсюджують фейки про те, що Україна нібито призначає грошову винагороду за знищення солдатів РФ.

_viyskoviy_gettyimages_1238860474__1__2_650x410_10.12.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генштаб ЗСУ у Facebook.

"Росіяни надають нібито докази призначення грошової винагороди за ліквідацію військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації від 700 до 1 тисячі доларів США", - заявляють у Генштабі.

Там зазначають, що такі фейки спрямовані на дискредитацію українського військово-політичного керівництва.

Нагадаємо, раніше начальник російської розвідки Сергій Наришкін поширював фейкову інформацію про те, що Польща нібито готує анексію західних областей України.

Також ми писали, що російські пропагандисти розповсюджують тезу про те, що українське керівництво нібито навіть не вважає тіла загиблих у Бахмуті. Насправді йдеться не про втрати українських військових, а окупантів.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів 5.00 5 1
Політика / Україна
10.12.2022 673
Еще материалы раздела «Україна»