НОВОСТИ ДНЯ: Жителі Росії однаково ненавидять Україну, США та ЄС і хочуть відносин з Китаєм та Іраном  Китайці копають яму до серця Землі: що вони там шукають  Вчені відтворили обличчя справжнього гобіта, який жив 60000 років тому  Рецепт борщу з карасями: пісна страва, яку любив Тарас Шевченко  Скільки поляків досі згодні допомагати українцям: нове опитування  У Зеленського відреагували на заяви Міноборони РФ про «зупинений контрнаступ»  Якщо Орбан хоче шантажувати НАТО, Угорщину треба виключити з Альянсу, - польський генералвсе новости дня
Політика
Україна
10.12.2022 895

Кремль відправив до України нову партію чекістів: які їхні завдання

Російські спецслужби (ФСБ РФ) почали полювання на партизанів на тимчасово окупованих територіях України.

475f6f812bee8c294ab4b97b7f8c35d7_10.12.22

Російська Федерація відправила на тимчасово окуповані території півдня нові групи ФСБ для пошуків українського підпілля. Пише ТСН. 

 

Про це йдеться на сайті Центру національного спротиву.

Їхнім завданням буде:

  • радіоелектронна розвідка,
  • прослуховування розмов,
  • слідкуванням за інтернет-трафіком,
  • глушіння сигналів під час руху військової техніки РФ.

У Центрі спротиву нагадали, що російські спецслужби (ФСБ РФ) почали полювання на партизанів. Для цього на тимчасово окупованих територіях створили так звані тимчасові оперативні групи (ТОГ, рос ВОГ) для їх пошуку. До груп входять співробітники департаменту контррозвідки ФСБ та ще представники різноманітних служб.

"Центр національного спротиву закликає місцевих мешканців зберігати пильність й не наражати себе зайвий раз на небезпеку. Пам’ятайте, що опором окупації займаються люди з відповідною військовою підготовкою", - закликали місцевих жителів на ТОТ.

Що відбувається на Херсонщині

Сили оборони України повернули Херсон під контроль України 11 листопада. Місто перебувалоо під окупацією від початку березня. Як помсту, окупанти зараз посилено обстрілюють місто.

Полковник запасу СБУ, військовий експерт Михайло Притула зазначив, що ворожі війська готуються до здачі територій на лівому березі Херсонської області – через погану логістику загарбникам важко утримувати лівобережжя Херсонщини.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кремль відправив до України нову партію чекістів: які їхні завдання 5.00 5 1
Політика / Україна
10.12.2022 895
Еще материалы раздела «Україна»