НОВОСТИ ДНЯ: Які автівки підпадають під транспортний податок у 2023 році: опубліковано перелік  Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь  Яка риба корисніша — морська чи річкова  Скільки коштує квартира в новобудові в Києві та коли почнуть зростати ціни: фахівець дав прогноз  Вдарить мороз до 13 градусів: синоптикиня попередила про похолодання в Україні  Генерал Павлюк розповів, як Київська область готується до можливого наступу з Білорусі  Як "зацукрити" сало: для чого додавати до продукту під час засолювання цукорвсе новости дня
Політика
Україна
09.12.2022 244

Україна вже повернула 1331 військових з російського полону, - Зеленський

Держава буде робити все для повернення усіх українців - дітей, дорослих, військовополонених, політв’язнів, - які силою утримуються на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територіях нашої держави.

Про це під час конференції «Права людини за темних часів» заявив президент України Володимир Зеленський.

"Нам вже вдалося повернути 1331 українських воїнів. І я дуже пишаюся цим результатом нашої держави. Це захист наших людей, де вони б не були. Ми повинні повертати усіх. Це наш обов’язок", - сказав він він.

Президент наголосив, що наразі Україна не бачить рішучості та допомоги у цьому процесі від міжнародного комітету «Червоного Хреста».

"Тому ми маємо шукати та знаходити нові формати, нових людей у нових реаліях. Нові формати взаємодії, нові лінії співпраці. Можливо, саме ця система омбудсменів та міжнародний компонент співпраці в цій системі зможе наблизити до бажаного результату — до повернення до свого дому усіх українців: дітей, дорослих, військовополонених, політв’язнів, які силою утримуються на території РФ та тимчасово окупованих територіях нашої держави", - сказав Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна вже повернула 1331 військових з російського полону, - Зеленський 5.00 5 1
Політика / Україна
09.12.2022 244
Еще материалы раздела «Україна»