НОВИНИ ДНЯ: Гігантські збитки та дефолти: нафтова галузь РФ почала руйнуватися зсередини  НБУ вилучає з обігу "старі" гривні: якими банкнотами тепер не можна буде платити  Війна ще на 3 роки? WSJ дізналося думку Європи про переговори України та РФ  Індія завдає удару по "нафтових" грошах Путіна: що готує країна  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України  Замість реального миру — театр: як Росія готує нову пастку для США під виглядом переговорів  Боротьба за владу в КНДР: хто може замінити Кім Чен Инавсі новини дня
Політика
Світ
27.12.2022 2721

Буданов розповів, чому росіяни так бережуть ракети "Кинджал"

Санкції проти РФ унеможливлюють виробництво ракет такого типу.

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів, чому росіяни так бережуть "Кинджали" та чи мають вони технологічну можливість виробляти такі ракети. Пише ТСН. 

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню LIGA.net.

"Так їх (ред. - "Кинджалів") всього на початок війни було, наскільки я пам'ятаю, 47 штук. За цей час вони змогли зробити декілька, поки були запчастини. Це несерйозно. Можна лякати світ тим, що в тебе є "Кинджал". Але коли починаєш їх реально використовувати – що далі? Можеш зробити 47 ударів. Для розуміння, "Іскандерів" використано понад 900. Що таке 47?", - заявив Буданов.

Він також зазначив, що Росія технологічно не може наразі виробляти ракети "Кинджал".

"Майже нереально їх зараз виробляти. Вони не можуть дістати багато комплектування через санкції. Вони роблять паралельний імпорт, але це дуже ускладнює і збільшує термін доставлення цих частин. А деякі вони, попри все, так і не можуть дістати", - наголосив головний розвідник України.

Ракетний потенціал РФ

Нагадаємо, що Буданов також повідомив, що у РФ ракет залишилося лише на 2-3 масовані атаки із їхньою інтенсивністю в залпі в середньому 70-75 ракет. Інтенсивність ракетних ударів по України зменшується, зауважив очільник ГУР.

Водночас, як раніше повідомляли закордонні ЗМІ, поповнити ракетний запас РФ збирається за рахунок Ірану, з яким нібито вже уклали договір на постачання балістичних ракет. Натомість, як заявив в інтерв'ю The New York Times Буданов, балістичні ракети Москві Тегеран передавати поки не поспішає.

Оценка материала:

5.00 / 2
Буданов розповів, чому росіяни так бережуть ракети "Кинджал" 5.00 5 2
Політика / Світ
27.12.2022 2721
Еще материалы раздела «Світ»