НОВОСТИ ДНЯ: В Україні завтра дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  Для Києва запроваджуються нові комендантські правила  У Держдумі РФ придумали, як "врятувати" Путіна від Гааги  Війна Путіна провалилася, але він триматиметься за владу до останнього - Foreign Affairs   Маляр закликала не обговорювати контрнаступ: деталі - військова таємниця  Cиноптики розповіли, чи потішить теплом другий місяць весни  "Інформація – це теж зброя": Маляр пояснила, чому не варто обговорювати контрнаступ ЗСУвсе новости дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
29.12.2022 590

Дотягнутися до Енгельса. Ми не просто кажемо, що рф це колос на глиняних ногах. Ми тому колосу одну ногу відірвали

Антон Швець: Я просто нагадую, що навіть у мирний час база Дальньої Авіації у Енгельсі знаходиться на ПОСТІЙНІЙ бойовій готовності. Ще раз. Постійна. 24/7. 365 днів на рік. Вже багато років. Це у мирний час. Зараз йде війна, хоч у рф війну заборонено називати війною. Але для військових пофіг. База використовується для нанесення ракетних ударів, з неї стартують стратегічні бомбардувальники. Ті самі які повинні будуть стартувати з неї з ядерною зброєю під час ядерної війни. Це військовий обʼєкт який безпосередньо приймає участь у війні.

Проспати один приліт безпілотника за таких умов – це величезний пройоб. За таке знімали би главкома ВКС, який за цю базу відповідає. Причому і за приліт безпілота в Енгельс, і за те що він пролітів декілька сот кілометрів по власній території, бо голова ВКС відповідає і за ППО. Але є проблема, голова воєнна-космічей рф одночасно керує так званою СВО, бо це той самий Суровікін. А його ще не прийшов час знімати, він спочатку повинен здати Мелітополь.

Проспати другий приліт безпілотника – це просто приниження, бо їм вже було відомо, що база є ціллю і відомо що в нас є номеклатура, яка дозволяє базу уразити. Тут вже годі когось знімати, тут вже хтось повинен був стрілятися, але це росія.

Сьогодні щось таки збили НАД базою Енгельс. Хтось каже що наш безпілотник, хтось каже що російській літак. Невідомо що саме. Якщо наш безпілот, то це каже нам про те, що у РФ немає ППО на величезних просторах рф. І рф не здатна нарощувати прикриття навіть на підступах до стратегічно важливих обʼєктів, навіть за ТРИВАЛИЙ час. Тобто навіть в умовах коли відомо, що обʼєкт є ціллю і що він може бути уражений, вони в змозі лише прикрити обʼєкт безпосередньо. На практиці це обозначає, що у випадку ядерної війни або поперджувального вдару США, наприклад, можуть уразити базу за допомогою звичайного залпу з 10-20 Томагавків з конвенційною бч. Або навіть двома-трьома Томагавками з ядерною бч з повітряним підривом. Це вже не кажучі про все інше, що у США є. Ті хто бачили нормативи часів холодної війни на ураження таких цілей, розуміють якій це ліл. Бо скоріш за все база у Енгельсі повинна була бути знищена тільки за допомогою балістичних межконтінетальних термоядерних ракет. І скоріш за все за допомогою двох чи трьох таких ракет. А може й ще більше.

Якщо вони вгатили власний літак – то це взагалі чаєчка. Нагадаю – база на постійній бойовій готовності. Тобто все що літає росіське над Енгельсом ШТАТНО повинно було знати про особливий режим поряд з базою. Ще раз – штатно, причому вже давно. База не переводилася на новий режим, вона зажди жила на такому режимі. І це не може бути проблемою комунікації між родами військ – бо і літак ППО, і літак ВКС, і база Енгельс з власним ППО, і сама війна підпорядковується ОДНІЙ людині – Суровікіну.

Те що зараз ми робимо з рф, я думаю, оцінюється дуже високо по всьому світу. Ми не просто кажемо, що рф це колос на глиняних ногах. Ми тому колосу одну ногу відірвали за допомогою зброї, яка для цього взагалі не була призначена. І зараз єдина реакція це – А ШО ТАК МОЖНА БУЛО?

Можна. Ми можемо.

Автор: Антон Швець, блоґер, публіцист та політичний діяч

Оценка материала:

5.00 / 1
Дотягнутися до Енгельса. Ми не просто кажемо, що рф це колос на глиняних ногах. Ми тому колосу одну ногу відірвали 5.00 5 1
Кабінет директора / Вечірня горілка
29.12.2022 590
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»