НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  Правила змінюються. Які країни урізають підтримку українським біженцям  Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хлібвсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
04.01.2023 663

Погода як у квітні: у Києві оновлено ще три температурні рекорди

У понеділок, 2 січня, у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала 9,4 градусів тепла, що на 3,9 градусів вище рекордного значення температури для цього дня 2007 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центральну геофізичну обсерваторію.

"Кліматична норма перевищена на 12,9 градусів тепла, що відповідає погоді середини квітня", - йдеться в повідомленні.

За даними синоптиків, максимальна температура у столиці піднялась до 13,2 градусів тепла, перевищивши попередній рекорд для цього дня 2007 року на 6,3 градусів і повторивши рекорд січня, який був зафіксований лише 1 січня.

Крім того, мінімальна температура повітря у Києві не опускалась нижче 6,9 градусів тепла. Попереднє рекордне значення було відмічено у 2007 році і дорівнювало 4,0градусів тепла.

Нагадаємо, новий рік в Києві розпочався з температурних рекордів. Кліматична норма перевищена на 13,8 градусів, що відповідає погоді середини квітня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Погода як у квітні: у Києві оновлено ще три температурні рекорди 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
04.01.2023 663
Еще материалы раздела «Столиця»