НОВОСТИ ДНЯ: Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  В Україні різко зміниться погода: синоптик розповіла, коли повернуться сніг й морозивсе новости дня
18.01.2023 570

Skoda, Kia, Nissan та інші. У РФ заблоковані додатки низки автомобільних брендів

Відразу кілька автовиробників заблокували на території Росії роботу своїх мобільних додатків, серед них - Skoda, Kia і Nissan.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Медузу".

Йдеться про додатки, які дозволяють, серед іншого, дистанційно запускати двигун, відстежувати місцезнаходження автомобіля та контролювати його технічний стан.

За останні кілька тижнів у РФ припинили роботу програми Skoda, Kia, Infiniti та Nissan. Виробники цих автомобілів надсилали офіційним дилерам повідомлення про подальше відключення сервісів.

Також у Росії недоступний і сервісний додаток Porsche. Його підтримку відключили ще влітку 2022 року, причому дилерів про це заздалегідь не попередили. Крім того, з перебоями працюють і мобільні програми Land Rover і Jaguar.

Раніше ми писали, що за минулий рік продажі автомобілів у Росії впали на 58,8%. За даними Асоціації європейського бізнесу, продаж у грудні знизився на 50,2%.

Також повідомлялося, що Nissan Motor передав свій бізнес у Росії державній компанії за 1 євро, зазнавши збитків у розмірі близько 687 млн доларів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Skoda, Kia, Nissan та інші. У РФ заблоковані додатки низки автомобільних брендів 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
18.01.2023 570
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»