НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
22.01.2023 981

Названо області, де відключення світла відбуваються найчастіше

Держенергонагляд назвав три регіони, де найскладніша ситуація зі світлом, а відключення світла відбуваються майже так же часто, як і у прифронтових регіонах.

Про це повідомляється на сайті Держенергонагляду.

Підсумовуючи звернення споживачів, які стосуються недотримання операторами систем розподілу графіків обмеження електропостачання, Держенергонагляд констатував, що більшість таких звернень надходять від споживачів у Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.

«Необхідно нагадати – під час введення аварійних відключень з боку НЕК «Укренерго» графіки обмеження електропостачання не діють. Тому під час перевірки Держенергонаглядом операторів систем розподілу у більшості таких випадків недотримання графіків обмеження електропостачання не підтверджується», – зазначають у Держенергонагляді.

Держенергонагляд підкреслює, що енергетичні об’єкти на Київщині зазнають атак від самого початку повномасштабного вторгнення. В той же час, енергооб’єкти Одещини зазнали значних руйнувань внаслідок атак 10 грудня та 14 січня, а Дніпропетровщина є регіоном, який зазнає обстрілів майже щодня.

«Відповідно аварійні вимкнення, як і у прифронтових регіонах, тут стали майже постійними. У всіх випадках, навіть за наявності всіх необхідних людських та матеріальних ресурсів, на відновлення інфраструктури необхідний певний час, інколи, нажаль, тривалий», – підсумували у відомстві.

Оценка материала:

5.00 / 2
Названо області, де відключення світла відбуваються найчастіше 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
22.01.2023 981
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»