НОВОСТИ ДНЯ: До України повертається похолодання: коли чекати на зміну погоди  В Україні завтра дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  Для Києва запроваджуються нові комендантські правила  У Держдумі РФ придумали, як "врятувати" Путіна від Гааги  Війна Путіна провалилася, але він триматиметься за владу до останнього - Foreign Affairs   Маляр закликала не обговорювати контрнаступ: деталі - військова таємниця  Cиноптики розповіли, чи потішить теплом другий місяць веснивсе новости дня
Політика
Україна
23.01.2023 322

Вища рада правосуддя обрала нового голову

Сьогодні Вища рада правосуддя ухвалила рішення про обрання своїм головою Григорія Усика.

Про це ВРП повідомила у Facebook.

“15 голосами головою Вищої ради правосуддя обраний Григорій Усик. Відповідне рішення ухвалила Вища рада правосуддя 23 січня 2023 року”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до ст. 22 закону України “Про Вищу раду правосуддя” голова Вищої ради правосуддя обирається з членів ВРП строком на два роки таємним голосуванням шляхом подання бюлетенів з будь-якою кількістю кандидатур, запропонованих членами Вищої ради правосуддя.

Рішення про обрання вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало більш ніж половина від конституційного складу Вищої ради правосуддя.

Григорій Усик – суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду був обраний членом ВРП ХІХ позачерговим з'їздом суддів України 11 січня 2023 року.

У 2002-2017 він роках працював суддею Апеляційного суду міста Києва, в період з травня 2014 року і до призначення суддею Верховного Суду обіймав посаду секретаря судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду міста Києва. З листопада 2017 року працює суддею Верховного Суду.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вища рада правосуддя обрала нового голову 5.00 5 1
Політика / Україна
23.01.2023 322
Еще материалы раздела «Україна»