НОВОСТИ ДНЯ: Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру: рецепт смачних швидких котлет в духовці  ЗСУ могли ліквідувати ще одного російського генерала на Донбасі, - ЗМІ  Вже цього року. Українська греко-католицька церква переходить на новий календар  Збитки від тривоги і спад відвідування в ТЦ Києва: що відбувається на ринку торговельної та офісної нерухомості  Айнтопф: німецький суп "з усього"  Другий за величиною російський держбанк став збитковим завдяки санкціям Заходу  Кремль боїться впливу олігарха Пригожина: аналітики ISW знайшли нові доказивсе новости дня
Політика
Світ
25.01.2023 1605

"Це колосальний ресурс": в українській розвідці розповіли про готовність РФ до мобілізації

Мобілізація дуже негативно впливає на економіку РФ, яка фінансує війну.

239f6847086913ef9c64c59d42ee5daa_25.01.23

Заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький розповів про готовність Росії до нової хвилі мобілізації та можливість озброїти новобранців.

Про це він сказав в інтерв'ю Укрінформу. Пише ТСН. 

За словами Скібіцького, зброї у РФ на підрозділи, які зараз формуються, недостатньо.

"Росіяни не виробляють її стільки, скільки втрачають. Москва почала знімати техніку і озброєння зі зберігання, з арсеналів, але воно стоїть теж 30 років і більше, потребує ремонту, обслуговування, і ми це знаємо, скажімо, по 2-й дивізії 1-ї танкової армії. Вони мали закінчити бойове злагодження ще першого грудня, а закінчили першого січня. Тобто цілий місяць чекали, щоб дивізію укомплектували озброєнням, якого зараз у виробництві немає", - заначив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони.

Більше того він наголосив, що, коли РФ мобілізує ще 500 тисяч, проблеми з озброєнням будуть ще гіршими.

"В разі додаткового відмобілізування 500 тисяч осіб виникнуть ще більші проблеми з їхнім забезпеченням. Крім того, ви ж розумієте, який це колосальний навіть для Росії ресурс і наскільки це негативно впливає на економіку Російської Федерації, адже це в основному працездатне населення", - додав Скібіцький.

Нова хвиля мобілізації в РФ

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, що Росія готує нову хвилю мобілізації, щоб оперативно поповнювати свої втрати на фронті, які вже перевалили за 120 тисяч особового складу.

Так, за даними ГУР, Росія планує призвати до війська ще 500 тисяч чоловіків. Водночас в Інституті вивчення війни (ISW) зазначили, що в РФ починають активніше мобілізувати чоловіків старшого віку, а також мігрантів із країн колишнього Радянського Союзу.

За словами військового експерта Олега Жданова, друга хвиля мобілізації вже триває у Росії, Там, за його словами, вже тихенько розносять повістки. Навчати новобранців особливо більше ніхто не буде. Їх комплектуватимуть та відправлятимуть до військових частин, уточнив військовий експерт.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Це колосальний ресурс": в українській розвідці розповіли про готовність РФ до мобілізації 5.00 5 2
Політика / Світ
25.01.2023 1605
Еще материалы раздела «Світ»