НОВОСТИ ДНЯ: У Бахмуті зменшилися темпи наступу росіян, ЗСУ запобігли оточенню - аналітики ISW  У Росії зросла кількість громадян, які виступають проти війни в Україні – дослідження  Синоптик розповіла, коли чекати на нову хвилю похолодання в Україні  Цього Путін боїться найбільше: Bild - про те, коли в Україні може настати "день X"  Мобілізація в Україні: як батько неповнолітніх дітей може отримати відстрочення  Великий контрнаступ ЗСУ наближається: що відомо про можливі терміни і напрямки  Невеликі дощі та штормовий вітер: прогноз погоди на вихіднівсе новости дня
Політика
Україна
26.01.2023 2794

Ніяких хвиль немає. В ЗСУ пояснили, як зараз триває мобілізація в Україні

Мобілізація в Україні почалася 24 лютого минулого року, триває постійно та без жодних хвиль. Збройні сили України потребують фахівців на нові зразки озброєння.

_viyskovi_mobilizatsiya_vokzal_gettyimages_1239067659_13_650x410_26.01.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву начальника управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України полковника Романа Горбача.

"У більшості випадків громадяни сьогодні викликаються до територіальних центрів комплектування з метою уточнення військово-облікових даних. Рішення про мобілізацію громадянина приймається після висновку медичної комісії про придатність до військової служби", - йдеться у заяві.

За словами Горбача, особовий склад, який раніше не проходив служби призивається до навчальних центрів, де, відбувається навчання за визначеними спеціальностями. Після чого військовослужбовці прибувають до військових частин на конкретні посади.

"Громадяни, які мобілізуються з досвідом військової служби та нетривалою перервою у проходженні служби можуть відправлятися одразу до бойових військових частин", - пояснив Роман Горбач.

Військовий пояснює, що зараз Збройним силам Україні потрібні фахівці як на нові зразки озброєння, надані партнерами, так і для поповнення втрат. У першу чергу мобілізують особовий склад за визначеними обліково-військовими спеціальностями.

Нагадаємо, що військове командування України має створити резервний особовий склад. Таке доручення їм надав президент Володимир Зеленський.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявляв, що в Україні поки що немає потреби оголошувати масову мобілізацію.

Оценка материала:

5.00 / 3
Ніяких хвиль немає. В ЗСУ пояснили, як зараз триває мобілізація в Україні 5.00 5 3
Політика / Україна
26.01.2023 2794
Еще материалы раздела «Україна»