НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березня  Не тільки МіГи. Які літаки потрібні Україні, щоб перемогти Росію у небі  В Україну "вривається" справжня весна: де 22 березня буде найтепліше  Навчання українських пілотів на західних винищувачах може зайняти пів року, - генералвсе новости дня
Політика
Світ
26.01.2023 1820

Кладовище вагнерівців у Росії зросло майже в сім разів: фото з супутника

Втрати "Вагнера" на війні Росії проти України обчислюються тисячами.

40205c6346ec179303f7270a6d9ef602_26.01.23

Цвинтар російських найманців групи "Вагнера" у станиці Бакинська Краснодарського краю стрімко зріс у розмірах за останні кілька місяців. Пише ТСН. 

Про це свідчать супутникові знімки Maxar Technologies і відеозаписи, які опублікувало The New York Times.

Уряд США стверджує, що втрати "Вагнера" на війні Росії проти України обчислюються тисячами. 90 відсотків із них — ув’язнені, яких завербували на війну в обмін на звільнення з в’язниці, якщо вони виживуть.

На супутниковому знімку, зробленому 24 січня, видно близько 170 ділянок для поховання в районі кладовища, де, як відомо, поховані бойовики. Ця кількість зросла майже в сім разів, у порівнянні з тим, що було видно на супутникових знімках всього два місяці тому.

Нагадаємо, за підрахунками США, на території України воює близько 50 тисяч вагнерівців, з них 90% - зеки, мобілізовані в російських колоніях. У Білому домі повідомили, що цього тижня групу "Вагнера" визнають терористичною організацією. Це потягне за собою і додаткові санкції.

ПВК Вагнера - російська військова структура, до складу якої входять найманці. Була створена 2013 року. Брала участь в бойових діях на Донбасі (на стороні Росії) та Сирії (на боці режиму Асада, союзника Росії).

Оценка материала:

5.00 / 5
Кладовище вагнерівців у Росії зросло майже в сім разів: фото з супутника 5.00 5 5
Політика / Світ
26.01.2023 1820
Еще материалы раздела «Світ»