НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось вирвуться з негативу й оберуть щастя  Крадене зерно стало "токсичним": в Ізраїлі відмовились розвантажувати російське судно  Де дешевше жити в Європі: українки порівняли ціни в Іспанії, Польщі та Німеччині  Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJ  Мадяр буде розслідувати оборудки у приватизації 1988-2000 років в Угорщині  В Україні у вівторок переважно без опадів, вдень до +15°всі новини дня
Політика
Україна
27.01.2023 1401

Хто приймає рішення щодо військових операцій: відповідь Єрмака

Рішення щодо військово-тактично-стратегічних операцій приймаються на Ставці верховного головнокомандувача.

_ermak_4president_gov_ua_650x410_27.01.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Офісу президента Андрія Єрмака в інтерв'ю Forbes Ukraine.

У нього запитали, яка роль політичного керівництва, а саме Зеленського, у прийнятті військово-тактично-стратегічних рішень.

"Президент до деталей обізнаний у всьому, що стосується війни, включаючи військові операції. Тому його роль велика. Але рішення приймає Ставка верховного головнокомандувача, яка збирається кілька разів на тиждень", - сказав він.

За словами Єрмака, Ставка - це командна робота, де вислуховують думку кожного. Так, на ній завжди виступає головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський, начальник штабу - заступник командувача військ оперативного командування "Схід" Олександр Тарнавський, голова Служби безпеки Василь Малюк, голова розвідки Кирило Буданов, очільник Нацгвардії генерал Юрій Лебедь, секретар РНБО Олексій Данілов. Йдеться про професійну розмову та колегіальні рішення.

"Це відповідь усім, хто продовжує розповсюджувати російський наратив, що начебто у когось з кимось є якісь конфлікти", - додав Єрмак.

Нагадаємо, минулого разу президент Володимир Зеленський проводив засідання Ставки верховного головнокомандувача 19 січня. У ньому, зокрема, взяли участь деякі глави ОВА та новий в.о. міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Оценка материала:

5.00 / 2
Хто приймає рішення щодо військових операцій: відповідь Єрмака 5.00 5 2
Політика / Україна
27.01.2023 1401
Еще материалы раздела «Україна»