НОВОСТИ ДНЯ: Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до початку жовтня, - ISW  Погода в Україні приготувала небезпечні "сюрпризи": синоптикиня розкрила подробиці  УПЦ МП ввела до свого синоду митрополита, якого нагороджував Путін  Замість “Київ за три дні”: Шойгу промовився, коли Росія збирається закінчити війну і “досягти цілей”  Чи мобілізують до війська чоловіків з інвалідністю ІІІ групи: пояснення юриста  Закуска з баклажанів: рецепт овочевої страви зі смаком грибів  Буданов назвав головну ціль безпілотників для атак на території РФвсе новости дня
26.01.2023 314

За рік українці зменшили використання пластикових пакетів на 40-90%

За рік дії рішення уряду щодо встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети українці зменшили їх використання на 40-90% залежно від видів та більш ніж удвічі збільшили споживання біорозкладних пакетів.

Про це повідомив перший заступник міністра економіки Денис Кудін за результатами аналізу Асоціації ритейлерів України.

За його словами, у деяких мережах супермаркетів продаж біорозкладних пакетів у 2022 році зріс у 13-15 разів.

Зменшення обсягів продажу пластикових пакетів відбулося за умов зростання цін їх закупівлі, що сприяло створенню необхідних економічних гарантій виробникам пластикових пакетів.

Також це простимулювало виробників до модернізації та розвитку виробництва біорозкладних пластикових пакетів і зрештою призвело до зростання їх продажу, додав Кудін.

Мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів були запроваджені з 1 лютого 2022 року.

Це робилося з метою зменшити використання в Україні пластикових пакетів та обмежити їх поширення, а також покращити стан екології.

Оценка материала:

5.00 / 2
За рік українці зменшили використання пластикових пакетів на 40-90% 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
26.01.2023 314
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»