НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Політика
Україна
27.01.2023 1458

В ISW назвали найвірогідніший напрямок нового російського наступу

Росія спробує відволікти ЗСУ для вирішального наступу в Луганській області, вважають аналітики.

017312b3067dd0171e3fea97ca88432d_27.01.23

Російська армія готується провести вирішальну контратаку в Луганській області, аби перешкодити просуванню українських військ до Кремінної та відкинути їх. Для цього вони намагаються роззосередити українські підрозділи, змушуючи їх реагувати на свої атаки на інших напрямках. Пише ТСН. 

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики ISW зауважили російські атаки у Запорізькій області і вважають, що їх метою є не стільки просування, скільки саме відволікання українських підрозділів.

"Українські офіційні особи відзначають, що ці атаки здійснюються невеликими десантними групами чисельністю від 10 до 15 осіб і мають на меті розосередити українську оборону. Масштаби і характер цих атак свідчать про те, що вони скоріше є диверсіями, які мають на меті відволікти і притиснути українські сили до окремих ділянок фронту, аніж цілеспрямованими зусиллями, спрямованими на відновлення наступальних операцій з метою закріпитися", – сказано у звіті ISW.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що росіяни готуються до потужного наступу на Україну. Це може статись вже за місяць-два.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький також попереджає про новий потужний наступ російських загарбників на територію України.

Оценка материала:

5.00 / 3
В ISW назвали найвірогідніший напрямок нового російського наступу 5.00 5 3
Політика / Україна
27.01.2023 1458
Еще материалы раздела «Україна»