НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Політика
Україна
31.01.2023 718

Прориватимуть мінні поля. Україна отримає бронемашини Wisent 1 MC

Україні нададуть броньовані машини Wisent 1 MC, які допоможуть військовим проривати мінні поля.

imgonline_com_ua_resize_urucklfprs0dgu_650x410_31.01.23

Як повідомляє РБК-Україна, про це оголосили компанії Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering.

У повідомленні сказано, що Wisent 1 MC - це броньовані машини підтримки Wisent 1, вироблені FFG, які будуть оснащені повнорозмірним мінним відвалом від Pearson Engineering.

Таку техніку для України вже замовив уряд Німеччини у рамках військової допомоги. Постачання планують завершити до кінця 2023 року. При цьому кількість бронемашин, які отримає наша країна, не розголошується, але на сайті уряду ФРН у списку майбутньої допомоги Україні зазначається "42 танки для розмінування".

Зазначимо, що БМП Wisent 1 має модифікований корпус танка Leopard 1. Вона також оснащена високим балістичним захистом і захистом від мін, що гарантує максимально можливу безпеку екіпажу.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомляли, що Україна зараз є найбільш замінованою країною у світі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Прориватимуть мінні поля. Україна отримає бронемашини Wisent 1 MC 5.00 5 1
Політика / Україна
31.01.2023 718
Еще материалы раздела «Україна»