НОВОСТИ ДНЯ: Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  В Україні різко зміниться погода: синоптик розповіла, коли повернуться сніг й морози  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітнявсе новости дня
Політика
Світ
01.02.2023 1484

Пригожин побоюється, що за його найманців у Сирії та Африці серйозно візьмуться американці – ЗМІ

Американці можуть "взятися" за основні об'єкти "Вагнера", з яких фінансується приватна військова компанія.

f3979ee40aab18bb89a3547955fe0839_01.02.23

Керівник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин побоюється, що за його найманців у Сирії та Африці візьмуться американці. Пише ТСН. 

Про це пише проєкт "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на джерело.

Так, за їхніми даними, американці можуть "віджати" у "Вагнера" основні об'єкти, з яких фінансується ПВК Пригожина.

"Обговорюється, що за "Вагнер" можуть серйозно взятися американці в Африці та Сирії. Якщо так станеться, то є ризик, що відіжмуть головні об'єкти, які там зараз під охороною музикантів і з яких йде фінансування. Нехай це сильно ніколи не обговорювалося вголос, але вважалося , що з тих об'єктів оркестр ("Вагнер" - ред.) і живе. Ось тут і може знадобитися величезний обсяг коштів, щоб перекрити витрати. І не факт, що їх дадуть", - каже джерело.

Санкції США проти ПВК "Вагнер"

США визнали ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією. Мінфін Сполучених Штатів заморозив усі активи угруповання.

Радник голови МВС Вадим Денисенко також зазначив, що хоча Пригожин і продовжує набирати найманців серед засуджених у Росії на війну проти України. Однак йому вистачить людей на 6-9 місяців, якщо збережеться нинішня система "утилізації вагнерівців".

Оценка материала:

5.00 / 3
Пригожин побоюється, що за його найманців у Сирії та Африці серйозно візьмуться американці – ЗМІ 5.00 5 3
Політика / Світ
01.02.2023 1484
Еще материалы раздела «Світ»