НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
Політика
Європа
02.02.2023 567

Польща хоче удвічі скоротити час навчання українців на танках Leopard, - Reuters

Польща прагне скоротити час навчання українських військових на бойових танках Leopard з десяти до п’яти тижнів.

_2_leopard_2_gettyimages_1240443280_12_650x410_02.02.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Reuters.

За даними видання, у селі Свентошув на заході Польщі, неподалік від кордону з Німеччиною, розташований один із трьох тренувальних центрів Leopard у Європі.

Польські військові відмовилися підтвердити, де саме проходитимуть навчання українських військових, але військові експерти кажуть, що найімовірнішим місцем є саме цент в Свентошув.

"Можливо або ймовірно, що навчання українських екіпажів танкам Leopard проходитиме у Свентошуві, але не можна виключати й інших місць", - сказав військовий експер Якуб Павловський.

У навчальному центрі, обладнаному тренажерами, можуть проходити навчання одразу 14 екіпажів по чотири людини в кожному. Досі навчання на Leopard займало близько 10 тижнів, проте, за словами інструкторів, цей час можна скоротити до п’яти.

"Якщо ми інтенсифікуємо навчання (шляхом максимального збільшення кількості - ред.) інструкторів, наш час і наші вихідні, ми зможемо навчити цілий екіпаж за п’ять тижнів", - сказав командир польського навчального центру Leopard майор Мацей Банашинський.

Нагадаємо, за даними західних ЗМІ,в Польщі розгорнули приховану майстерню для ремонту техніки та артилерії з України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Польща хоче удвічі скоротити час навчання українців на танках Leopard, - Reuters 5.00 5 1
Політика / Європа
02.02.2023 567
Еще материалы раздела «Європа»