НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Світ
03.02.2023 280

Всі категорії. Країна ЄС продовжила дію водійських прав українців на 3 роки

Влада Норвегії внесла зміни до правил видачі водійських посвідчень, щоб продовжити визнання документів водіїв із України до 3 років.

norway_g375aa20cd_1920_650x410_03.02.23

Нещодавно уряд країни заявив, що визнаватимуться всі категорії прав водія, а не тільки для легкових автомобілів, як це було досі, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на schengenvisainfo.com.

У квітні 2022 року норвезька влада продовжила термін, протягом якого визнаються українські посвідчення водія, із 3 до 12 місяців.

Відтоді багато українських біженців влаштувалися в Норвегії, значна частина з них мають водійські права, якими вони можуть користуватися в країні. Якщо правила не будуть змінені, українці втратять право на керування.

"Зараз ми змінюємо правила, щоб українські біженці могли їздити в Норвегії доти, доки діє колективний захист. Крім того, мають бути визнані всі класи прав водія, а не тільки для легкових автомобілів", – сказав міністр транспорту Йон-Івар Нюгард.

Відзначається, що українські біженці, які мають права на керування вантажівками та автобусами, можуть бути корисними в норвезькому суспільстві.

В уряді заявили, що вимога мати дійсні фізичні права водія зі своєї країни залишається чинною, щоб отримати дозвіл на отримання прав водія в Норвегії. При цьому заміна прав водія здійснюється відповідно до стандартних європейських правил визнання українських прав водія.

Міністр зазначив, що в уряді розглядатимуть подальші можливі зміни для біженців, включаючи можливість видачі норвезьких прав водія та професійних прав водія.

У грудні 2022 року Норвезька адміністрація доріг загального користування оголосила, що має намір реалізувати запропоновані зміни з 1 лютого цього року.

Минулого тижня Норвегія також повідомила, що тимчасову схему колективного захисту для біженців із України буде продовжено на рік.

Міністр юстиції та надзвичайних ситуацій Емілі Енгер Мель додала, що оскільки ситуація в Україні все ще складна, Норвегія запропонує українцям тимчасовий колективний захист із подальшим перебуванням у країні.

Нагадаємо, ми писали, що в Ірландії готуються обмежити термін підтримки українців.

Оценка материала:

5.00 / 1
Всі категорії. Країна ЄС продовжила дію водійських прав українців на 3 роки 5.00 5 1
Політика / Світ
03.02.2023 280
Еще материалы раздела «Світ»