НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Україна
03.02.2023 481

Жданов оцінив російських десантників, які під Бахмутом замінили "вагнерівців"

Російська пропаганда інформувала, що ще у вересні 2022 року втрати десантних військ РФ сягали під 50%.

9fd0d4a0c90c9bc487b346327d872d6b_03.02.23

Військовий експерт Олег Жданов підтвердив, що під Бахмутом справді воюють російські десантники, проте більшість із них – не професійні військові, а мобілізовані бійці.

Про це Жданов розповів у інтерв’ю ТСН.ua.

Він звернув увагу, що це вже не ті добре натреновані російські десантники, які намагалися захопити аеродром у Гостомелі на Київщині на початку повномасштабного вторгнення РФ.

"Вони (українські військові – ред.) дійсно сьогодні зустрічають десантні війська, але вони сьогодні вже не ті десантники, які намагалися, допустимо, захопити аеродром у Гостомелі. От з тими було дуже важко боротися, вони були професійними військовими і навчені так, як потрібно десанту. А сьогодні – ні. Сьогодні більше половини – мобілізовані", – розповів військовий експерт.

"До речі, навіть з вуст російських пропагандистів ми знаємо, що ще у вересні минулого року втрати десантних військ РФ сягали під 50%. Так це було у вересні", – додав Жданов.

Нагадаємо, в американському Інституті вивчення війни повідомили, що найманці ПВК "Вагнера" не досягли значних успіхів у Бахмуті після того, як ЗСУ відійшли від Соледара. Тож зараз участь у боях навколо міста беруть російські десантні війська, які намагаються відновити там наступ.

За словами військового експерта Сергія Грабського, відчайдушні бої, які ведуть ЗСУ на Бахмутському напрямку, в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, біля Кремінної, ламають плани російських окупантів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Жданов оцінив російських десантників, які під Бахмутом замінили "вагнерівців" 5.00 5 2
Політика / Україна
03.02.2023 481
Еще материалы раздела «Україна»