НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  Правила змінюються. Які країни урізають підтримку українським біженцям  Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хлібвсе новости дня
Політика
Європа
04.02.2023 795

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заговорив про нову "залізну завісу", бо РФ сіє бідність і рабство

Дуда наголосив, що він готовий побудувати аж до хмар "залізну завісу" з Росією.

2bd8cf811d5f01aa85a5e47539d3c00d_04.02.23

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. Пише ТСН. 

Про це пише wprost.pl.

Президент Польщі наголосив, що він переконаний, що "залізна завіса" повернеться. Він наголосив, що Путін зараз намагається поширити у світі "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання.

"Якщо мені доведеться мати справу з агресивною державою на моєму східному кордоні, яка хоче вбивати своїх сусідів, хоче забрати їхню землю, хоче забрати їхню свободу - тоді я готовий побудувати залізну завісу аж до хмар, тільки щоб вони трималися від нас подалі, і тільки щоб вони не могли її перетнути. Щоб ми могли жити в мирі, так, як ми хочемо", - сказав Дуда.

Польський президент також наголосив, що Путін відновив російський імпералізм та фальшує історію. Він пояснив, що РФ заявляє, що нібито Київ - це "російське місто", забуваючи, що столиця України була центром середньовічної держави - Київська Русь і РФ до неї не має жодного стосунку.

"Історично Київ був Руссю. Русь - це не Росія. І про це варто пам'ятати. Поляки це дуже добре знають з історії - всі, хто старанно вивчав історію, всі, хто глибоко вивчав середньовічну історію, - що була Червона Русь, Київська Русь та інші утворення", - наголосив Дуда.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда під час свого візиту до Латвії розповів, що порадив Володимиру Зеленському прийняти капітуляцію Росії у Переяславі.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заговорив про нову "залізну завісу", бо РФ сіє бідність і рабство 5.00 5 2
Політика / Європа
04.02.2023 795
Еще материалы раздела «Європа»