НОВИНИ ДНЯ: Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Times  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  Усик після перемоги відреагував на протест Верховена щодо результату бою  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФ  Будівля МЗС України пошкоджена через атаку РФ на Київвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
03.02.2023 676

Українці зможуть ще пів року користуватися доступним роумінгом у Європі, - Мінцифри

Українці зможуть ще пів року користуватися доступним роумінгом у Європі.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

“Українці зможуть і далі спілкуватися з близькими у ЄС за доступними тарифами європейської зони вільного роумінгу”, - йдеться в повідомленні.

Угоду продовжено ще на 6 місяців з можливістю подальшої пролонгації.

Також європейська сторона підтвердила готовність схвалити оновлений Додаток 17-3. Це ще один крок до вільного роумінгу з ЄС Roam like at home на постійній основі. На період воєнного часу Україну звільнили від внесків за участь у програмах ЄС.

“Україна активно співпрацює з Європейським Союзом у секторі роумінгу.  Зараз для нашої країни надзвичайно важливо приєднатися до роумінг-простору ЄС. Адже мільйони українців тимчасово виїхали до різних країн Європи і мають бути на зв'язку з рідними. Зі свого боку ми робимо важливі кроки у цьому напрямі. Дякую Європейській Комісії за оперативну та плідну співпрацю”, — зазначив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Крім цього, один із пріоритетів Мінцифри — запуск технології 5G та приєднання до транспортних 5G коридорів ЄС. Зараз активно працюємо над цим, адже це дозволить вивести український зв'язок на новий рівень якості.

ЄС відзначив роботу України щодо трансформації телеком-сектору відповідно до  європейських положень і закликав продовжувати.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці зможуть ще пів року користуватися доступним роумінгом у Європі, - Мінцифри 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
03.02.2023 676
Еще материалы раздела «Суспільство»