НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Політика
Світ
05.02.2023 1441

"У Пригожина важка ситуація": експертка пояснила звернення "Вагнера" до солдатів НАТО

Євген Пригожин зіткнувся з нестачею добровольців для вербування.

52d1dd123b942e6347a2284124f5dab8_05.02.23

Власник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин опинився у важкій ситуації — у нього закінчуються зеки-добровольці.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua розповіла російська політична аналітикиня Ольга Курносова, коментуючи заклик ПВК "Вагнер" до солдатів НАТО вступати до їхніх лав.

Експертка нагадала, що "Вагнер" у США нещодавно визнали міжнародною злочинною організацією.

"Зараз ситуація у Пригожина дуже важка і з військової точки зору, тому що ув'язнені закінчуються. Відповідно, незрозуміло, звідки їм брати нових добровольців — чи то з Африки везти, чи то з Сирії. Кого брати в Росії — вони не розуміють. Тому доводиться щось таке зображати, щоб не йти з медійного простору", — пояснила Курносова.

За її словами, якщо Пригожин ще й зникне з медійного простору, то "вся історія з ПВК "Вагнер" практично завершиться".

Як відомо, ПВК "Вагнер" випустила відео із закликом до солдатів НАТО вступати до їхніх лав і боротися за "справжню майбутню велику Америку".

Раніше радник глави МВС України Вадим Денисенко спрогнозував, що у Євгена Пригожина "вистачить людей на 6-9 місяців", якщо збережеться нинішня система "утилізації вагнерівців".

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк стверджує, що ПВК "Вагнер" вже втратила вбитими та пораненими 77% із майже 40 тисяч завербованих у колоніях в'язнів.

Британська розвідка зазначає, що вербування нових найманців для ПВК "Вагнер" пішло на спад. Крім того, окупанти вже не так покладаються на атаки "вагнерівців" у стилі "живої хвилі" у ключових секторах.

Оценка материала:

5.00 / 3
"У Пригожина важка ситуація": експертка пояснила звернення "Вагнера" до солдатів НАТО 5.00 5 3
Політика / Світ
05.02.2023 1441
Еще материалы раздела «Світ»