НОВОСТИ ДНЯ: Прийде потепління. Синоптики розповіли, де 1 квітня буде найхолодніше та дощі  Україна готується до контрнаступу: потрібна важка техніка та підготовлені бійці, - Резніков  Міфи про е-рецепт: що потрібно знати  Дощі, але тепло. Якою буде погода в Україні на вихідні  У Росії зросла кількість громадян, які виступають проти війни в Україні – дослідження  Мобілізація в Україні: як батько неповнолітніх дітей може отримати відстрочення  Великий контрнаступ ЗСУ наближається: що відомо про можливі терміни і напрямкивсе новости дня
04.02.2023 299

У Міненерго назвали регіони з найскладнішою ситуацією зі світлом

Ситуація з електропостачанням в Україні продовжує покращуватися, дефіцит електричної потужності на вечірній максимум очікується на рівні до 12% від потреби.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

«У суботу, 4 лютого 2023 р., ситуація з електропостачанням продовжує поліпшуватись. Так, через зниження попиту на електричну енергію у вихідний день, а також увімкнення після ремонтів блоків теплової генерації очікуваний дефіцит електричної потужності на вечірній максимум становитиме до 12% від потреби», – зазначили у відомстві.

У зв’язку з бойовими діями найскладніша ситуація зі знеструмленнями, за даними міністерства, спостерігається в Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Через дефіцит генерувальної потужності та мережеві обмеження найбільша частка відключених споживачів у Волинській, Одеській і Чернівецькій областях.

У Міненергетики нагадали, що обмеження споживання електроенергії встановлює національна енергетична компанія «Укренерго», доводячи до всіх операторів систем розподілу (ОСР) ліміти, які діють упродовж доби. Кожний ОСР у межах доведеного ліміту у своїй області складає графіки погодинних відключень й інформує про це споживачів. У разі перевищення ліміту застосовуються аварійні відключення електропостачання.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Міненерго назвали регіони з найскладнішою ситуацією зі світлом 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
04.02.2023 299
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»