НОВОСТИ ДНЯ: Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хліб  Коли Великдень 2023 року: історія і традиції, народні прикмети та сильна молитва  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березня  Не тільки МіГи. Які літаки потрібні Україні, щоб перемогти Росію у небівсе новости дня
Політика
Україна
04.02.2023 1170

Де і хто має право видавати повістки: роз'яснення ЗСУ

В Україні продовжує діяти воєнний стан. Разом із ним також і загальна мобілізація, тож в ЗСУ пояснюють, де і кому можуть вручати повістки.

Про це йдеться в роз'ясненні начальника управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковника Романа Горбача.

Як пояснив полковник Горбач, законних способів вручення повістки потенційному призовникові є чимало, а сама ж повістка може бути вручена в будь-якому місці, яке не заборонене законодавством України.

Стосовно вручення повісток особами, то за словами Горбача, повістку не обов’язково має вручати представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Вона може бути видана й іншими посадовими особами, передбаченими законодавством.

Як-от, наприклад, керівником установи, організації та підприємства, де працює призовник, так і, приміром, керівником ЖЕКу, ОСББ та іншими посадовими особами, які уповноважені територіальним центром комплектування вручати таку повістку, пояснює Горбач.

Оценка материала:

5.00 / 3
Де і хто має право видавати повістки: роз'яснення ЗСУ 5.00 5 3
Політика / Україна
04.02.2023 1170
Еще материалы раздела «Україна»