НОВОСТИ ДНЯ: Аналітик розповів, яка межа запасів зброї і техніки в РФ  Російські олігархи влаштували демарш Путіну: опозиціонер РФ вказав на загрозу для диктатора  Коли святкують Великдень у Польщі 2023 року: як відзначають, дата, цікаві традиції  Тепла не буде? Чого українцям чекати від погоди у квітні  Прогноз погоди на квітень: синоптики розповіли, чи потішить теплом другий місяць весни  "Становить загрозу Росії": Путін злякався західного постачання зброї Україні  Дощі та місцями сніг, але до +17. Синоптики розповіли де чекати негоди 27 березнявсе новости дня
Політика
Україна
06.02.2023 403

Жінки-держслужбовиці можуть виїжджати за кордон: в уряді назвали умови

Жінки-чиновниці, які мають неповнолітніх дітей, зможуть виїжджати за кордон.

9e4ed55c0a7ab59f3e2f41e4853c3292_06.02.23

Нещодавно в Україні запровадили нові правила перетину кордону для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування. Проте жінки-посадовиці, які мають неповнолітніх дітей, можуть безперешкодно відвідувати їх за кордоном. Пише ТСН. 

Про це йдеться у Telegram-каналі "Уряд онлайн".

Умови перетину кордону для жінок-держслужбовців, які мають дітей до 18 років:

  • свідоцтво про народження чи завірена його копія, чи інший документ, який засвідчує, що жінка має неповнолітню дитину;
  • відмітки в базі ДПСУ про перетин українського кордону дитиною чи дітьми;
  • у разі відсутності відомості про перетин кордону, потрібно мати довідку про перебування дитини чи дітей на консульському обліку в іншій країні;
  • також перетинати кордон жінка-посадовиця може безпосередньо з дитиною чи дітьми.

Заборона на виїзд чиновників за кордон

Кабінет Міністрів 27 січня ухвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин. Покинути Україну можна лише на підставі документів про службові відрядження.

Постанова також стосується жінок-держслужбовиць.

Це сталося після скандалу з нардепом Миколою Тищенком, який вирушив до Таїланду начебто на "зустріч з українською громадою".

У ДПСУ розповіли, що попри дію заборони щодо чиновників, вже є випадки, коли держслужбовці намагалися виїхати за кордон без поважних на те причин.

Оценка материала:

5.00 / 2
Жінки-держслужбовиці можуть виїжджати за кордон: в уряді назвали умови 5.00 5 2
Політика / Україна
06.02.2023 403
Еще материалы раздела «Україна»