Життя та Стиль
Суспільство
Український дзюдоїст здобув "золото" на турнірі Grand Slam у Парижі
Богдан Ядов вперше в кар'єрі виграв змагання рівня Grand Slam.
![fd985921e02efefdeb56ba6c7580a9a6_06.02.23](https://data.kontrakty.ua/cache/www/450,0/images/stories/FOTOS_NEW/fd985921e02efefdeb56ba6c7580a9a6_06.02.23.jpeg)
Збірна України з дзюдо завоювала першу нагороду на турнірі серії Grand Slam у Парижі. Богдан Ядов став чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг. Пише ТСН.
26-річний українець на шляху до фіналу здобув перемогу над дворазовим чемпіоном Grand Slam – ізраїльтянином Талєм Флікером, а також словаком Матеєм Поляком, іспанцем Альберто Гатейро та південнокорейцем Аном Джехоном.
У фіналі Ядов здолав монгольского дзюдоїста Ергембаяра Баттогтога – переможця минулорічних змагань Grand Slam в Улан-Баторі. Вирішальна сутичка завершилася перемогою нашого співвітчизника з рахунком 1:0.
Для Богдана це перша в кар'єрі перемога на змаганнях рівня Grand Slam. А для України третє "золото" на турнірах престижної серії за останні три роки. У лютому 2020-го року змагання в Парижі виграла Дар'я Білодід (вага до 48 кг), а 2022-го на турнірі в Тель-Авіві тріумфував Артем Лесюк (до 60 кг).
Grand Slam у столиці Франції триватиме до неділі, 5 лютого. До складу збірної України на турнір увійшли дев'ятеро дзюдоїстів, включно з дворазовою чемпіонкою світу Дар'єю Білодід.