НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Політика
Україна
05.02.2023 428

Рада може призначити нового голову СБУ та міністра внутрішніх справ

Верховна рада, ймовірно, у найближчі пленарні тижні може призначити Василя Малюка головою Служби безпеки України, а Ігоря Клименка керівником МВС.

Про це РБК-Україна повідомило кілька інформованих співрозмовників у владі.

За словами співрозмовників у профільних комітетах Ради, інші кандидати на ці посади не розглядалися, особливо якщо говорити про вакансії на посаду голови СБУ.

Джерела видання в Раді припускають, що якщо нові призначення і не відбудуться на найближчому пленарному тижні, то, скоріше, через регламентні процедури, пов'язані з голосуванням з інших питань.

Зазначимо, що і Малюк, і Клименко наразі очолюють відповідні структури у статусі виконуючих обов’язків.

Оценка материала:

5.00 / 2
Рада може призначити нового голову СБУ та міністра внутрішніх справ 5.00 5 2
Політика / Україна
05.02.2023 428
Еще материалы раздела «Україна»