НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хліб  Коли Великдень 2023 року: історія і традиції, народні прикмети та сильна молитва  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березня  Не тільки МіГи. Які літаки потрібні Україні, щоб перемогти Росію у небівсе новости дня
Політика
Світ
07.02.2023 495

Російський опозиціонер Невзоров розповів, чи готовий Путін зупинити війну: "Це - єдине, що в нього є"

Опозиціонер вважає, що Путіну начхати на жертви, він робитиме все, щоб війна тривала.

bf6595928fa0af4539920a383b5f45c6_07.02.23

Російський опозиціонер Олександр Невзоров вважає, що Путін не припинить війну проти України, оскільки зараз це - "єдине, що в нього залишилось". Пише ТСН. 

Про це пише "Гордон".

Невзоров вважає, що Путін ніколи не визнає, що війна проти України була помилкою, оскільки для цього потрібно мати хоробрість, а ця риса не властива диктатору. А тому Путін кидатиме на війну стільки росіян, скільки захоче, щоб бойові дії тривали. Навіть якщо для цього буде потрібно мільйон загиблих. Російський диктатор продовжуватиме криваву війну за будь-яку ціну.

"Пам'ятаєш, перед лютим у нього був кумедний, потішний костюмчик? Середненький, дуже складного, хитрого, підступненького, але такого, хитрого, хлопця, з яким можна домовитися. І він у цьому костюмчику гуляв сценою міжнародних відносин. Але в лютому він спалив цей костюмчик. Він одягнувся у війну. Він одягнений у цю війну. І якщо її не стане – він перед усім світом постане млявим, голим, мертвим... Це єдине, що у нього є. Він їсть війну, він п'є війну, він одягнений у неї. Тому він її продовжуватиме абсолютно всупереч будь-якому здоровому глузду", – сказав Невзоров.

Нагадаємо, спеціальний радник головнокомандувачі ЗСУ Валерія Залужного Ден Райс розповів, що новий наступ Росії на Україну ймовірно буде навесні, проте окупанти не матимуть успіхів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Російський опозиціонер Невзоров розповів, чи готовий Путін зупинити війну: "Це - єдине, що в нього є" 5.00 5 1
Політика / Світ
07.02.2023 495
Еще материалы раздела «Світ»