НОВИНИ ДНЯ: Нагідки — новий суперфуд і головний секрет домашнього догляду  Гороскоп на 24 червня за картами Таро: Левам - спостерігати, Козерогам - зміни  Що таке суглинковий ґрунт і чому його обожнюють рослини  Гороскоп на 24 червня для всіх знаків зодіаку: деякі знаки нарешті отримають шанс усе змінити  Що посадити поруч з перцем і чим удобрювати для рясного врожаю  Україну накриє сильна магнітна буря, а індекс зросте до 5: який день буде найважчим  Як боротися з ведмедкою: спосіб, який знищить капустянку на довгий часвсі новини дня
Бізнес
Економіка
06.02.2023 712

У ДТЕК пояснили, як відключатимуть світло у Києві в понеділок

В понеділок, 6 лютого, застосовуватимуться графіки стабілізаційних відключень.

Про це повідомив гендиректор субхолдингу ДТЕК Yasno Сергій Коваленко.

"Укренерго" надав нові обмеження споживання електроенергії на понеділок, 6 лютого, з 06:00 по 24:00: Київ (1152 МВт), Київщина (833 МВт), Дніпропетровщина (1422 МВт).

Такі ліміти дозволяють протягом дня застосувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях.

У ДТЕК додали, що внаслідок аварії на підстанції "Укренерго", на Одещині все ще складна ситуація зі світлом.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ДТЕК пояснили, як відключатимуть світло у Києві в понеділок 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
06.02.2023 712
Еще материалы раздела «Економіка»