НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Бізнес
Економіка
08.02.2023 240

В енергосистемі України досі дефіцит потужності

Наявний обсяг виробленої електроенергії досі недостатній для покриття споживання у повному обсязі, зберігається дефіцит потужності, найбільше – у вечірні години.

Про це повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго».

«Наявний обсяг виробленої електроенергії досі недостатній для покриття споживання у повному обсязі. Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення», - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що основна причина дефіциту – пошкодження електростанцій (генеруючі потужності) та високовольтних мереж внаслідок атак Росії на енергосистему України. Також понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, а також Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС.

Оценка материала:

5.00 / 1
В енергосистемі України досі дефіцит потужності 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
08.02.2023 240
Еще материалы раздела «Економіка»