<
НОВИНИ ДНЯ: Росія готується до появи F-16 в Україні: експерт розповів, що на це вказує  На вихідні прогнозують 30-градусну спеку  Погода буде мінливою. Синоптики дали прогноз на вихідні в Україні  Спека до +27: Гідрометцентр розповів про погоду на Київщині 21 червня  Спека спаде: синоптикиня розповіла, якої погоди чекати в Україні  Сонце пектиме з-за хмар: якою буде погода в Україні на 21 червня  "Дві зими з відключеннями": експерт негативно оцінив стан української енергосистемивсі новини дня
Політика
Україна
08.02.2023 378

Війна має завершитися перемогою України - Глава зовнішньої розвідки Естонії

Глава Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Каупо Росін заявив, що не можна допускати інших варіантів, окрім перемоги України у війні з Росією, бо інакше світ отримає катастрофічну картину в сфері безпеки.

Про це повідомляє національний мовник ERR з посиланням на інтерв’ю Росіна місцевій пресі.

«Ця війна має закінчитися перемогою України, інших варіантів немає. І якщо вона закінчиться перемогою України, ми всі зможемо почуватися тут трохи спокійніше… Якщо Росії буде завдано серйозних військових збитків, вона вкладе величезні ресурси у відновлення та розвиток свого військового потенціалу, і тоді нашим завданням буде утримувати Росію хоча б на її власній території», - зазначив Росін.

На його думку, у випадку, якщо Україна програє, світ отримає катастрофічну картину в сфері безпеки. «Тоді ресурси України також будуть відібрані та звернені проти Заходу, включаючи нас. Росію це лише підбадьорило б. Вона б побачила, що війна окупається. Тоді ми отримали б зовсім нову картину безпеки», - пояснив голова естонської розвідки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Війна має завершитися перемогою України - Глава зовнішньої розвідки Естонії 5.00 5 1
Політика / Україна
08.02.2023 378
Еще материалы раздела «Україна»